Strona główna Artykuły Czym są handicapy?

Czym są handicapy?

326
0
PODZIEL SIĘ

W ofercie bookmakerów internetowych zawsze dostaje się multum modeli zakładów, kursów ale również oferty obstawienia na róznorodne zdarzenia.

Osoby, które zaczynają grę w zakładach bukmacherskich, mogą napotkać na początku problemy z tym co realnie opisują pewne określenia, nazwy ale także znaki wykorzystywane przez bukmacherów.

Handicap jest zakładem w którym bookmaker dodaje do finalnego wyniku spotkania dodatkowe gole, punkty czy też inne wartości opisane w określonym sporcie. Co to więc oznacza w praktyce?

Jak widać, handicapy zróżnicowane są na niemało możliwości:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap obstawiamy na Chile -1.0
Typując owy zakład na Chile handicap -1.0, przekazujemy, że zespół Chile wygra w meczu chociaż różnicą dwóch bramek. Jeśli Chile wygra jednym golem, użytkownik zyskuje zwrot pełnej stawki kuponu. Gdy zaś wynik dla Chile będzie słabszy, zakład jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Typując taki typ na Chile -1.25, typujemy, że zespół Chile wygra w meczu przynajmniej różnicą dwóch goli. Jeżeli Chile zwycięży jednym trafieniem, klient otrzyma zwrot połowy stawki umieszczonej na tenże zakład. Jeżeli rezultat dla Chile będzie gorszy, typ jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Oznacza, to że zawierajac zakład np. typ dnia na Chile handicap -1.5, stawiamy, że kadra Chile wygra w meczu chociaż różnicą dwóch goli. Gdy Chile zwycięży jedną bramką, czy też wynik będzie gorszy zakład jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Stawiając kupon -0.75 na Chile typujemy, że zespół Chile zwycięży w meczu przynajmniej różnicą dwóch goli. W przypadku jeśli Chile zwycięży jednym trafieniem, otrzymamy częściową wygraną obliczaną z dodatkowego wzoru. Jeśli wynik dla Chile będzie słabszy, typ jest przegrany.

Jak widać, handicap zawiera mnóstwo modeli i którykolwiek z nich świadczy co innego. Zwierając taki zakład należy zatem utwierdzić się co on dokładnie opisuje a także w jakim wypadku typer uzyskuje pełną wygraną, kiedy jedynie częściową, kiedy połowę wartości a kiedy kupon jest wykrywany jako przegrany.

Warto także dowiedzieć się od innych użytkowników, którzy produkują osobiste myśli na forum bukmacherskie czy dzielą się spostrzeżeniami odnośnie typowania kuponów sportowych online. Z pewnością początkujący typer na owego gatunku forach otrzyma pożyteczne dane, pomoce a także wsparcie od wytrawnych graczy, którzy ogrywają bookmakerów od lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here