Strona główna Artykuły Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych

399
0
PODZIEL SIĘ

Początkujący gracze z pewnością mają pełno pytań dotyczących tego jak działają bukmacherzy, jak grać wydarzenia, a także to jak można dokonywać opłaty na konto użytkownika ale także w jaki sposób legalne jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym tekście zaprezentujemy najciekawsze sposoby płatności, które oferują bukmacherzy.

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu bukmachera?
Na wstępie warto jednakże powiedzieć o tym na co każdy użytkownik typujący online zwraca przy wyszukiwaniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych atrybutów, na które należy zwrócić szczególną uwagę zaliczane są: uwagi graczy o konkretnej marce, wysokość podawanych kursów, czy oferta typów jest ogromna i obejmuje interesujące nas sporty. ranking SBR (określa on wiarygodność firm bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy technicznej itp.), ale również i typy płatności jakie obsługuje dana firma. Ranking SBR pozwala na ustalenie ryzyka oraz potencjalnych problemów z wybieraniem środków od konkretnej firmy. Posiadając takie dane, można pójść do doboru form płatności, które będą dla nas najodpowiedniejsze.

Minimalne wartości wpłat i wypłat
Wszelki bukmacher zawiera w prywatnym regulaminie określone wielkości pieniężne z minimalnymi wpłatami i wypłatami. Dla debiutującego typera jest to wysoce poważna kwestia, ponieważ z reguły nowi typerzy nie typują za wielkie kwoty a także chcą wybierać z konta typera nawet małe wygrane. Warto wtedy grać u bukmacherów, którzy pozwalają na dokonywanie transakcji choćby od 1 zł. Niektóre z firm natomiast określają wysoką minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 zł. Co więcej – większość marek określa także minimalną wpłatę żeby skorzystać z bonusu powitalnego, chociaż zdarzają się również takie w jakich zdobywa się pieniądze za darmo lub zakład bez ryzyka a jednym z nich jest %nazwa bukmachera% bonus. Jak widać, debiutujący typerzy mają zatem dużo rzeczy do przenalizowania. Znajdując miejsce w jakim pragniemy obstawiać, warto zatem jest zwrócić też uwagę na to jakie minimalne kwoty określają w własnych regulaminach bukmacherzy.

Formy płatności
Tymczasem możemy już przejść do praktycznych porad na temat tego które spsooby płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najpowszechniejszych a także najwygodniejszych należą z pewnością: natychmiastowy transfer płatności i płatność kartą płatniczą (kredytową lub debetową). Jeszcze więcej graczy selekcjonuje jednakże inne sposoby, jakie stają się coraz bardziej popularne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a ponadto kupony płatnicze paysafecard. Każdy bukmacher listuje na własnej witrynie internetowej listę używanych sposobów a także warto z taką listą zapoznać się już na samym wstępie i sprawdzić, czy znajduje się na niej Twoja szczególna metoda dokonywania transakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here