Strona główna Artykuły Rodzaje kuponów w zakładach internetowych

Rodzaje kuponów w zakładach internetowych

499
0
PODZIEL SIĘ

Zakłady sportowe online to typ kuponów w których należy zaplanować efekt zdarzenia wybieranego przez gracza z oferty legalnego bukmachera. Z pewnością każdy nowy klient zastanawia się jakie są formy kuponów a także czy istnieje możliwość na pojedynczym kuponie mieć wiele rozmaitych zakładów? W poniższym artykule wytłumaczymy jakie są typy kuponów możliwe do typowania w zakładach online.

Zakłady pojedyncze

Określane są jako najoczywistszy ale także najbezpieczniejszy rodzaj obstawienia zakładów internetowych W takiej sytuacji obstawia się wyłącznie 1 typ na jedno wydarzenie sportowe. Jeśli typ okaże się wygrany, klient zyskuje kapitał Z takiej formy kuponu systematycznie korzystają wytrawni użytkownicy, jacy niebywale dobrze rozumieją określoną dyscyplinę sportową ale też ligę, dzięki czemu podejmują wyższe ryzyko obstawiając wyższe pieniądze na pojedynczy zakład.

Zakłady akumulacyjne

Jest to specyficzny gatunek zakładów jaki polega na typowaniu kilku typów z rozmaitych spotkań na tym samym kuponie. Wybierając wśród zakładów która posiada np. oferta Fortuna można postawić kilka meczów na tym samym kuponie. Na przykładzie takiego kuponu przeważnie potencjalna wygrana jest ogromna, ponieważ kursy z każdego typu typów mnożone są poprzez siebie. Natomiast kwota kuponu nie jest za wysoka, gdyż chociażby przy drobnej kwocie, ewentualna wygrana jest zazwyczaj niebywale wysoka. Ten wariant kuponów jest bardzo powszechny pośród początkujących typerów, jacy nie posiadają za wiele pieniędzy na typowanie i stawiają małe wielkości na dużą liczbę wydarzeń, dzięki czemu spodziewana jest duża wygrana. Prawdopodobieństwo zwycięstwa jest jednak niezwykle małe, zatem owego gatunku kupony niezwykle rzadko zapewniają dochód.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te wyróżniają się tym, iż na pewne spotkanie można zawrzeć wiele rozmaitych typów na tym samym kuponie np. typ 1 i zakład X. Wtenczas typuje się dwa kupony AKU z rozmaitymi zakładami na takie same mecze dzięki czemu szansa wygrania zakładu z takich kuponów rośnie.

1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here