Strona główna Artykuły Legalni bukmacherzy w Polsce – Fortuna i Totolotek

Legalni bukmacherzy w Polsce – Fortuna i Totolotek

398
0
PODZIEL SIĘ

Fortuna i Totolotek prowadzą swoją działalność na terenie Polski zgodnie z prawem- posiadają odpowiednią licencję i opłacają podatki w Polsce.

Oba zakłady bukmacherskie posiadają punkty stacjonarne i stronę internetową (dzięki której klienci mogą obstawiać wyniki rozgrywek sportowych przez internet- obie firmy posiadać domenę z wymaganym rozszerzeniem .pl). Obecnie na polskim rynku działa 8 legalnych bukmacherów, a różnią się między sobą głównie kursami, ofertą i ilością punktów stacjonarnych.

Oferta Fortuna – co oferuje bukmacher?

Najstarszym, legalnym bukmacherem w Polsce jest bukmacher Fortuna, która oferuje swoje zakłady od 1989 roku oraz posiada 474 punkty stacjonarne na terenie naszego kraju. Oferta Fortuny:

  • Zakład SOLO- zakład pojedynczy (kupon z jednym zdarzeniem);
  • Zakład AKO- kupon z co najmniej dwoma zdarzeniami;
  • Zakład MAXIKOMBO- kupon z dowolną ilością zdarzeń (możliwość stworzenia kuponu systemowego, z wygraną nawet w przypadku błędnego wytypowania zdarzenia- kupon systemowy stworzony z dwunastu grup pozwala na popełnienie od jednego do nawet jedenastu błędów);
  • Zakład BEZPIECZNY- pozwala na wygraną w przypadku jednego błędu (przy tworzeniu kuponu należy zmieć typ zakładu na Bezpieczny- dzięki temu jeden błąd nie spowoduje całkowitej przegranej- gracz otrzymuje wówczas 9-krotność wkładu w dany kupon;
  • HIT DNIA- specjalna oferta z wyższymi kursami na wybrane spotkania (nie może znajdować się na kuponie Bezpiecznym);
  • SUPEROFERTA- oferta z wyższymi kursami na kilkanaście spotkań (każdego dnia inna oferta);
  • POJEDYNEK- możliwość zdobycia wygranej dzięki typowaniu wyników „wirtualnych pojedynków” (tzw. wirtualne sporty);
  • EKSPERT+ to rodzaj kuponu, w którym bukmacher proponuje od 10 do 20 zdarzeń, a gracz wybiera i obstawia osiem lub więcej zdarzeń (daje to także szansę na zdobycie dodatkowych bonusów).

Fortuna oferuje także EARLY CASH-OUT oraz MECZ+ (kupon AKO z jednym meczem- różne zdarzenia w meczu) i SUPER+HIT (łączenie zakładów z HITU DNIA i SUPEROFERTY). Fortuna proponuje także szereg bonusów dla nowych klientów (m.in. bonus od wkładu).

Totolotek oferta – co oferuje bukmacher?

Totolotek to polski bukmacher oferujący zakłady od 1992 roku. Posiada prawie 500 punktów stacjonarnych, a od 2013 roku oferuje także zakłady przez internet. Firma oferuje m.in. kupony SOLO, AKO i TOTO-MIX (kupon systemowy) oraz specjalne oferty z wyższymi kursami na niektóre zdarzenia (tak jak w Fortunie).

Ciekawa jest jednak sama oferta zakładów – Totolotek jako jedyny bukmacher w Polsce oferuje zakłady na wyścigi konne i wyścigi psów. Oprócz standardowych zakładów znajdziemy także zakłady: TOTO-LIGA (zestaw 13 wybranych meczów przez bukmachera- m.in. Liga Polska) i TOTO-GOL (6 wygranych przez bukmachera meczów z typowaniem dokładnego wyniku).

Ciekawe są również promocje i bonusy dla graczy- m.in. promocja „Gram grubo!” czyli gra bez podatku (promocja ważna w piątki i przy okazji ważnych meczów), stawka powiększona o 10% przy „taśmach” AKO oraz bonus na start (pierwszy depozyt zostaje podwojony (do kwoty 500 zł)).

Bukmacherzy to nie tylko zakłady bukmacherskie ale też zakłady live często połączone z transmisjami online, które dostępne są z różnych dyscyplin sportowych  czego przykładem są transmisje z wyścigów Formuły 1https://meczelive.tv/na-zywo/formula-1-2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here