Strona główna Aktualności Zakłady bukmacherskie i sportowe online

Zakłady bukmacherskie i sportowe online

194
0
PODZIEL SIĘ

Najnowsza ustawa hazardowa wywołująca dużo kontrowersji weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie zapisów w tej ustawie. Oznacza to, że ustawa hazardowa jest w stu procentach zgodna z prawem polskim i unijnym.

W myśl nowej ustawy, wszelcy bukmacherzy oferujący tworzenie zakładów sportowych wzajemnych zmuszony jest do posiadania zezwolenia Ministerstwa Finansów. Typowanie zakładów u nielegalnych firm, wiąże się z czynnościami karnymi.

Legalni bukmacherzy – czyli kto?

Na rodzimym rynku internetowym od dużej ilości lat istnieje kilka zasadniczych sposobów zawierania zakładów. Przeważnie, są nimi bukmacherzy stacjonarni, jacy wykonują również działalność za pośrednictwem Do listy legalnie działających firm bukmacherskich, zalicza się:
Fortunę
STS (Star-Typ Sport)
forBet
Totolotka
eToto zakłady bukmacherskie
Milenium
LVBET Zakłady Bukmacherskie
SuperBet (licencja zdobyta dość niedawno).

Wiele podmiotów przedstawia chęć do uzyskania licencji na polski rynek bukmacherski. Często podkreśla się o zainteresowaniu takich podmiotów bukmacherskich jak Expekt, bwin ale też BetClic. Niestety, jednak większość negocjacji powiązanych z dodaniem licencji, zostaje szybko utajniona. Zatem także trudno określić na którym etapie znajdują się dążenia oraz jak duże możliwości na korzystne rozpatrzenie sprawy posiadają te firmy bukmacherskie.

Dlaczego rozgraniczono bukmacherów?

Firmy proponujące obstawianie na ziemi polskiej, muszą odprowadzać podatek. To typowa kolej rzeczy, do której jednakowoż nie odnosiły się zagraniczne firmy. Z tego tytułu, czerpały dochody (mniejsze koszty, większa liczba typerów). Uczciwość rynku bukmacherów naprawia w pewnym stopniu tzw. ustawa hazardowa 2017.

Każdy podmiot oferujący zakłady sportowe, musi regularnie rozliczać się z państwem. Wszyscy bukmacherzy online są według ustawy równi, dlatego też poprawiają się również szanse zarobku poszczególnych firm. Przedtem, niezwykle często widziano sytuację, w jakiej zagraniczne zakłady (mające siedzibę na Malcie czy też Gibraltarze), czerpały z przychylnego tam prawa. Z tego tytułu, świadczono również wielce korzystne kursy (niższa marża), co interesowało skutecznie klientów.

Chociaż ustawa hazardowa nie jest doskonała, trzeba przyznać, iż rozgranicza kwestie formalne, do niedawna pozostające niejasnymi. W przyszłości pomysł ten może zostać uaktualniany, każdy bukmacher przebywający na terytorium Polski, ma obowiązek przestrzegać obecnie przyjętej regulacji.

Sprawdź ofertę Totalbet – najnowszego bukmachera działającego na Polskim rynku zakładów bukmacherskich i sportowych online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here