Strona główna Aktualności KSW 52: kiedy i gdzie gala? Karta walk z wielkim hitem

KSW 52: kiedy i gdzie gala? Karta walk z wielkim hitem

146
0
PODZIEL SIĘ
ksw 52

Widzowie na pewno będą usatysfakcjonowani z informacji którą dostarczyła federacja. Ksw 52 odbędzie się 7. grudnia w Gliwickiej Arenie. Konfrontacja sztuk walki kolejny raz imponuje wspaniałą listą walk w ksw i wojowników którzy będą wojować na najbliższej gali.

KSW 52 na żywo. Transmisja online i kanały live stream

Gale federacji mma cechują się wielkim zainteresowaniem sympatyków mma, którzy zapełniają najogromniejsze hale i areny w Polsce oraz Europie. Duża liczba użytkowników wybiera aczkolwiek możliwość oglądania wydarzeń ksw transmisje online jak także w telewizji dzięki płatnym streamom ppv ale również bezpłatnym transmisjom z wybranych gal.

W dzisiejszych czasach, gdy ludzie niezwykle chętnie korzystają z internetu i najmodniejszych rozwiązań technologicznych, niezmiernie popularne stają się transmisje tv online. Fani korzystający z internetu bardzo regularnie szukają wiedzy o tym gdzie obejrzeć wydarzenia sportowe poprzez Sieć internet. Tak samo jest w przypadku gal konfrontacji sztuk walki, które są niesłychanie chętnie oglądanymi transmisjami tv live online.

Polska organizacja ksw mma w ubiegłych latach przyzwyczaiła nas, że jedna wybrana gala jest bezpłatna czyli transmitowana na kanale głównego polsatu. Galę ksw 52 będziesz mógł obserwować na płatnym kanale live Ksw ppv tv dostępnym przez internet za pośrednictwem portalu www, oraz w cyfrowym polsacie czy też pewnych tv kablowych.

KSW 52 w ppv czy za free? Gdzie wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to szczególne miejsce w jakim legalnie i w największej jakości HD będzie można obejrzeć live stream w internecie a także w telewizjach z gali ksw 52. Transmisja w płatnej aplikacji ksw ppv będzie dostępna dla osób z Polski a także tych mieszkających poza granicami kraju. Stąd także osoby wyszukujące wzmianek o tym czy oferowana będzie transmisja stream z ksw za darmo, podkreślamy że nadchodząca gala nie będzie pokazywana za free.

Żeby kupić stream do ksw stream trzeba przejść na witrynę ksw tv jak również zarejestrować konto. W kolejnym kroku trzeba wyszukać formę płatności jak również walutę (oprócz PLN widoczne są również dolary USD, euro EUR ale też funty GBP). Po poprawnym otwarciu konta a także zakupieniu zamówienia, osoba po kilku minutach odbierze możliwosć oglądania i dostęp do najbliższej gali emitowanej poprzez ksw tv. Oprócz emisji live odbiorca może w momencie oglądania przewijać transmisję live i włączać pauzę, dlatego nie straci chociażby sekundy z całej gali. Dodatkowo wykupując stream ppv do transmisji online, przez 72 godz po zamknięciu gali ksw klient może odtworzyć pełną transmisję.

Sprawdź szczegóły jak oglądać KSW 52: https://meczenazywo.tv/pl/mma/ksw-52

Karta walk gali KSW 52

Jak już wspomnieliśmy na gali konfrontacji sztuk walki 52 uda się obejrzeć aż 9 walk w ksw w których kilka zapowiada się ogromnie interesująco z uwagi na to, że walczyć będą najwięksi zawodnicy ksw należący do federacji ksw. Na gali ksw 52 online będzie można śledzić walki z udziałem takich wojowników jak Mamed Khalidov i Scott Askham a w części z zamierzonych starć stawką będzie pas ksw. Poniżej przedstawiamy pełną aktualną listę starć przewidzianych na gali ksw 52.

Mamed Khalidov – Scott Askham
Salahdine Parnasse – Ivan Buchinger
Damian Janikowski – Szymon Kołecki
Grzegorz Szulakowski – Shamil Musaev
Karolina Owczarz – Aleksandra Rola
Artur Sowiński – Vinicius Bohrer
Michał Michalski – Albert Odzimkowski
TBA – TBA
Michał Włodarek – Srđan Marović
(stan na 15.11.2019)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here