Strona główna Aktualności Jak bukmacherzy przyciągają graczy? Bonusy i promocje to nie wszystko

Jak bukmacherzy przyciągają graczy? Bonusy i promocje to nie wszystko

1
0
PODZIEL SIĘ

Zakłady sportowe w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Polacy chętnie korzystają z bonusów i ofert specjalnych przygotowywanych przez bukmacherów, licząc na wielkie wygrane. O zainteresowaniu tego typu rozrywką świadczy również to, że największemu pośrednikowi w Polsce – STS – udało się w grudniu ubiegłego roku nawet wejść na GPW. Jest tam obecnie jedynym reprezentantem całej branży i zdaniem wielu ekspertów ma szansę na sukces. W jaki sposób jednak bukmacherom udaje się przyciągać nowych klientów i co mają do zaoferowania? Na rynku jest wiele atrakcyjnych propozycji, kibice więc powinni wiedzieć, na co zwracać uwagę przy ich wyborze.

Polscy kibice uwielbiają bonusy i oferty specjalne

Użytkownicy kuszeni są przede wszystkim ofertami specjalnymi, bonusami i różnego rodzaju promocjami przygotowywanymi przez bukmacherów. Często skierowane są do nowych graczy, by zachęcić ich do założenia konta. Nie brak jednak również ofert opierających się na stałych dodatkach, preznaczonych też dla lojalnych graczy. Podobnie jak atrakcyjny bonus w forBET, opierać się mogą np. na dodatkowych obrotach, bonusach 100% czy też tzw. grach bez podatku. Te ostatnie zwykle trwają kilka dni, choć w przypadku forBET okres ten obejmuje aż 2 tygodnie. W jego ramach wszystkie dodatkowe opłaty pobierane przez państwo bierze na siebie pośrednik, dzięki czemu użytkownik dostaje więcej pieniędzy.

Oczywiście nawet w przypadku najlepszych bonusów zawsze istnieje ryzyko utraty środków, związane z obstawianiem zakładów. Nie można o nim zapominać, atrakcyjne oferty jednak pozwalają je nieco zmniejszyć. Dają też szansę na ewentualne wyższe wygrane, a oferowane zakłady bez ryzyka pozwalają na obstawianie bez wykorzystywania swoich środków.

Nie bez znaczenia są też metody płatności

Jeśli gracz przejrzał już wszystkie wiadomości sportowe, zorientował się w kursach i wie, jakie promocje go interesują, czas obstawić zakład. Zarówno wpłata pieniędzy, jak i wypłata ewentualnej wygranej, przebiegać jednak może na kilka różnych sposobów. One również są szczególnie istotne dla użytkowników. W dużej mierze to od nich zależy, czy obstawianie zakładów będzie łatwe i wygodne, czy też na zaksięgowanie wpłat będzie trzeba czekać wiele godzin. Szczególną popularnością cieszą się oczywiście metody błyskawiczne, takie jak przelewy natychmiastowe, płatności przy użyciu kart bankowych czy BLIK.

Część osób jednak woli nie łączyć swojego konta bankowego z profilem stworzonym w serwisie bukmacherskim. W takim przypadku doskonale sprawdzają się metody płatności, które pozwalają oddzielić od siebie te dwie strefy. Szczególnie lubiane są np. karty przedpłacone i elektroniczne portfele. Trzeba na nie wpłacić środki, by dopiero przelać je do pośrednika, dzięki czemu prywatne konto bankowe nie ma powiązania z serwisem. Podobnie w przypadku wypłat – pieniądze trafiają na wirtualne konto, z którego dopiero mogą zostać przelane tam, gdzie chce gracz. Metoda taka jest gwarancją bezpieczeństwa, a same przelewy realizowane są błyskawicznie, stanowi to więc kuszące rozwiązanie dla fanów zakładów sportowych.

Liczy się wygoda, łatwość obsługi i bogata oferta

Ostatnią kwestią ułatwiającą wybór odpowiedniego serwisu bukmacherskiego jest budowa i funkcjonalność samej strony. Sytuacja w świecie sportu zmienia się dynamicznie, najlepiej więc sprawdzają się pośrednicy, u których zakład można zmienić lub kupić błyskawicznie i w łatwy sposób. Popularnością cieszą się też te firmy, które oferują wygodne aplikacje mobilne, przygotowane specjalnie dla użytkowników smartfonów i tabletów. Takie rozwiązanie pozwala na wykonywanie płatności czy sprawdzanie wyników z każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do internetu.

Alternatywą są serwisy działające bezpośrednio w przeglądarkach internetowych, które cechuje responsywność. Oznacza to, że dopasowują się bez najmniejszego problemu do wielkości urządzenia i rozdzielczości okna, w którym są otwierane. To też pozwala na ich wygodną obsługę zarówno na laptopie, jak i dowolnym urządzeniu mobilnym.

Ostatnim, bardzo ważnym elementem, jest oferta bukmachera. Gracze skupiają się na serwisach, które umożliwiają obstawianie wielu różnorodnych zakładów. Coraz więcej firm wzbogaca więc swoje „menu” o różnorodne dyscypliny sportowe, e-sportowe, a nawet zakłady specjalne, dotyczące sytuacji międzynarodowej, świata rozrywki czy polityki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here